UIL

6A

5A

4A

3A

2A

1A

Northside Brandeis Broncos

Northside Brandeis Broncos

Lucas Lovejoy Leopards

Lucas Lovejoy Leopards

Decatur Eagles

Decatur Eagles

Bushland Falcons

Bushland Falcons

Beckville Bearcats

Beckville Bearcats

Fayetteville Lions

Fayetteville Lions

TAPPS

6A

5A

4A

3A

2A

1A

Houston St. Agnes Tigers

Houston St. Agnes Tigers

Fort Bend Christian Eagles

Fort Bend Christian Eagles

New Braunfels John Paul II Catholic Guardians

New Braunfels John Paul II Catholic Guardians

Round Rock Christian Crusaders

Round Rock Christian Crusaders

Lubbock All Saints Episcopal Patriots

Lubbock All Saints Episcopal Patriots

Wichita Falls Christ Academy Warriors

Wichita Falls Christ Academy Warriors

SPC

BOYS

GIRLS

Dallas St. Mark's Lions

Dallas St. Mark’s Lions

Dallas Hockaday Daisies

Dallas Hockaday Daisies

UIL

6A

5A

4A

3A

2A

1A

DIVISION I

Galena Park North Shore Mustangs

Galena Park North Shore Mustangs

DIVISION I

Katy Paetow Panthers

Katy Paetow Panthers

DIVISION I

Stephenville Yellow Jackets

Stephenville Yellow Jackets

DIVISION I

Lorena Leopards

Lorena Leopards

DIVISION I

Shiner Comanches

Shiner Comanches

DIVISION I

Westbrook Wildcats

Westbrook Wildcats

DIVISION II

Austin Westlake Chaparrals

Austin Westlake Chaparrals

DIVISION II

Dallas South Oak Cliff Golden Bears

Dallas South Oak Cliff Golden Bears

DIVISION II

China Spring Cougars

China Spring Cougars

DIVISION II

Franklin Lions

Franklin Lions

DIVISION II

Stratford Elks

Stratford Elks

DIVISION II

Strawn Greyhounds

Strawn Greyhounds

TAPPS

11-Man
Division I

11-Man
Division II

11-Man
Division III

11-Man
Division IV

Dallas Parish Episcopal Panthers

Dallas Parish Episcopal Panthers

Dallas Christian Chargers

Dallas Christian Chargers

Houston Cypress Christian Warriors

Houston Cypress Christian Warriors

Shiner St. Paul Catholic Cardinals

Shiner St. Paul Catholic Cardinals

6-Man
Division I

6-Man
Division II

6-Man
Division III

Houston Emery Weiner Jaguars

Houston Emery Weiner Jaguars

Waco Live Oak Classical Falcons

Waco Live Oak Classical Falcons

Fort Worth Covenant Classical Cavaliers

Fort Worth Covenant Classical Cavaliers

SPC

4A

3A

Houston Kinkaid Falcons

Houston Kinkaid Falcons

The Woodlands John Cooper Dragons

The Woodlands John Cooper Dragons

UIL

6A

5A

4A

3A

2A

1A

BOYS

Duncanville Panthers

Duncanville Panthers

BOYS

Beaumont United Timberwovles

Beaumont United Timberwolves

BOYS

Oak Cliff Faith Family Academy Eagles

Oak Cliff Faith Family Academy Eagles

BOYS

Dallas Madison Trojans

Dallas Madison Trojans

BOYS

Clarendon Broncos

Clarendon Broncos

BOYS

Graford Jackrabbits

Graford Jackrabbits

GIRLS

DeSoto Eagles

DeSoto Eagles

GIRLS

Cedar Park Timberwolves

Cedar Park Timberwolves

GIRLS

Brownsboro Bears

Brownsboro Bears

GIRLS

Fairfield Eagles

Fairfield Eagles

GIRLS

Gruver Greyhounds

Gruver Greyhounds

GIRLS

Ackerly Sands Mustangs

Ackerly Sands Mustangs

 

TAPPS

6A

5A

4A

3A

2A

1A

BOYS

Plano John Paul II Cardinals

Plano John Paul II Cardinals

BOYS

McKinney Christian Mustangs

McKinney Christian Mustangs

BOYS

Arlington Grace Prep Lions

Arlington Grace Prep Lions

BOYS

Austin Hill Country Christian Knights

Austin Hill Country Christian Knights

BOYS

Houston Grace Christian Eagles

Houston Grace Christian Eagles

BOYS

Wichita Falls Christ Academy Warriors

Wichita Falls Christ Academy Warriors

GIRLS

Plano John Paul II Cardinals

Plano John Paul II Cardinals

GIRLS

Dallas Christian Chargers

Dallas Christian Chargers

GIRLS

Lubbock Christian Eagles

Lubbock Christian Eagles

GIRLS

Houston Lutheran High North Lions

Houston Lutheran High North Lions

GIRLS

Shiner St. Paul Catholic Cardinals

Shiner St. Paul Catholic Cardinals

GIRLS

Wichita Falls Christ Academy Warriors

Wichita Falls Christ Academy Warriors

 

SPC

Boys

Girls

Houston Episcopal Knights

Houston Episcopal Knights

Houston Christian Mustangs

Houston Christian Mustangs

UIL

6A

5A

4A

Boys

Austin Lake Travis Cavaliers

Austin Lake Travis Cavaliers

Boys

Frisco Wakeland Wolverines

Frisco Wakeland Wolverines

Boys

Boerne Greyhounds

Boerne Greyhounds

Girls

Southlake Carroll Dragons

Southlake Carroll Dragons

Girls

Frisco Wakeland Wolverines

Frisco Wakeland Wolverines

Girls

Celina Bobcats

Celina Bobcats

 

TAPPS

Division I

Division II

Division III

Boys

Houston Village Vikings

Houston Village Vikings

Boys

Carrollton Prince of Peace Christian Eagles

Carrollton Prince of Peace Christian Eagles

Boys

Colleyville Covenant Christian Academy Cougars

Colleyville Covenant Christian Academy Cougars

Girls

Dallas Ursuline Bears

Dallas Ursuline Bears

Girls

Grapevine Faith Christian Lions

Grapevine Faith Christian Lions

Girls

Dallas Covenant Knights

Dallas Covenant Knights

 

SPC

Boys

Girls

Houston Kinkaid Falcons

Houston Kinkaid Falcons

Dallas Hockaday Daisies

Dallas Hockaday Daisies

UIL

6A

5A

4A

3A

2A

1A

Southlake Carroll Dragons

Southlake Carroll Dragons

Georgetown Eagles

Georgetown Eagles

Sinton Pirates

Sinton Pirates

Corpus Christi London Pirates

Corpus Christi London Pirates

Valley Mills Eagles

Valley Mills Eagles

D'Hanis Cowboys

D’Hanis Cowboys

 

TAPPS

Division I

Division II

Division III

Division IV

Division V

Midland Christian Mustangs

Midland Christian Mustangs

Houston Lutheran South Pioneers

Houston Lutheran South Pioneers

League City Bay Area Christian Broncos

League City Bay Area Christian Broncos

Midland Classical Knights

Midland Classical Knights

Weatherford Christian Lions

Weatherford Christian Lions

 

SPC

Houston Kinkaid Falcons

Houston Kinkaid Falcons

UIL

6A

5A

4A

3A

2A

1A

Northside O'Connor Panthers

Northside O’Connor Panthers

Montgomery Lake Creek Lions

Montgomery Lake Creek Lions

Liberty Panthers

Liberty Panthers

Hallettsville Brahmas

Hallettsville Brahmas

Crawford Pirates

Crawford Pirates

D'Hanis Cowboys

D’Hanis Cowboys

 

TAPPS

Division I

Division II

Division III

Division IV
Plano John Paul II Cardinals

Plano John Paul II Cardinals

Houston Second Baptist Eagles

Houston Second Baptist Eagles

San Antonio Holy Cross Knights

San Antonio Holy Cross Knights

Hallettsville Sacred Heart Catholic Indians

Hallettsville Sacred Heart Catholic Indians

 

SPC

Houston Episcopal Knights

Houston Episcopal Knights